Divi 4.25.1 - en to uk translation catalogue (1236 entries)

en:  Enable canonical URL's
uk: Активувати канонічні URL's

en:  Enable custom title
uk: Створити довільний заголовок

en:  Enable meta description
uk: Увімкнути мета-тег опису

en:  Enable meta keywords
uk: Активувати мета-тег ключових слів

en: %1$s Columns
uk: %1$s Колонки

en: %1$s could not be displayed.
uk: Не вдалося відобразити %1$s.

en: %d Item
uk: %d елемента

en: %d Items
uk: %d елементів

en: %d Layout
uk: %d макет

en: %d Layout Pack
uk: %d пакет макетів

en: %d Layout Packs
uk: %d пакетів макетів

en: %d Layouts
uk: %d макетів

en: %d Module
uk: %d модуль

en: %d Modules
uk: %d модулів

en: %d Page
uk: %d Сторінка

en: %d Pages
uk: %d сторінок

en: %d Reviews
uk: Відгуків %d

en: %d Row
uk: %d рядок

en: %d Rows
uk: %d рядків

en: %d Sales
uk: %d продажів

en: %d Section
uk: %d розділ

en: %d Sections
uk: %d розділів

en: %d Total Layouts
uk: Всього макетів: %d

en: %s Name
uk: Ім'я %s

en: %s Theme Options
uk: Параметри теми %s

en: &laquo; Older Entries
uk: &laquo; Старі записи

en: + Add One More Tab
uk: + Додати ще одну вкладку

en: 0 Comments
uk: 0 Коментарів

en: 0 comments
uk: 0 коментарів

en: 1 Column
uk: 1 Колонка

en: 1 Comment
uk: 1 Коментар

en: 1 comment
uk: 1 коментар

en: 3D Render
uk: 3D візуалізація

en: 404 Not Found
uk: 404 Не знайдено

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
uk: <div class="updated"><p>Це нова установка %1$s теми. Не забудьте перейти до <a href="%2$s">ePanel</a> щоб встановити її. Це повідомлення зникне, як тільки Ви натиснете кнопку Зберегти на <a href="%2$s">сторінці налаштувань теми</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
uk: <em>Перш ніж ви зможете отримувати оновлення продукту, ви повинні спочатку аутентифікувати свою підписку на Elegant Themes. Для цього вам потрібно ввести своє ім’я користувача Elegant Themes і ключ Elegant Themes API на вкладці «Оновлення» у налаштуваннях теми та плагіна. Щоб знайти ключ API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">увійдіть у</a> свій обліковий запис Elegant Themes і перейдіть на сторінку <strong>Обліковий запис > Ключ API</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Дізнайтеся більше тут</a></em>. Якщо ви все ще отримуєте це повідомлення, переконайтеся, що ваше ім’я користувача та ключ API були введені правильно

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
uk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старі коментарі

en: AI Default
uk: AI за замовчуванням

en: API Key
uk: API-ключ

en: About
uk: про

en: About %s seconds remaining
uk: Залишилося приблизно %s секунд

en: About Me
uk: Про Мене

en: Abstract Art
uk: Абстрактне мистецтво

en: Access Your %s From Any Website
uk: Отримайте доступ до %s з будь-якого веб-сайту

en: Active Link Color
uk: Колір Активної Силки

en: Active Primary Menu Link Color
uk: Активний Первинна Меню Колір посилання

en: Add Author Bio
uk: Додати Біографію Автора

en: Add Background Color
uk: Додати фоновий колір

en: Add Button Icon
uk: Додати Значок Кнопки

en: Add ET Box
uk: Додати ET Box

en: Add ET Button
uk: Додати кнопку ET

en: Add ET Learn more block
uk: Додати блок ET Докладніше

en: Add ET Tabs
uk: Додати вкладки ET

en: Add Element
uk: Додати елемент

en: Add From Library
uk: Додати з бібліотеки

en: Add New Category
uk: Додати нову категорію

en: Add New Cloud Category
uk: Додати нову категорію хмари

en: Add New Cloud Tag
uk: Додати новий хмарний тег

en: Add New Layout
uk: Додати новий макет

en: Add New Pack
uk: Додати новий пакет

en: Add New Tag
uk: Додати новий тег

en: Add New Theme Options
uk: Додайте нові параметри теми

en: Add Theme Options
uk: Додайте параметри теми

en: Add To Categories
uk: Додати до категорій

en: Add To Divi Cloud
uk: Додати до Divi Cloud

en: Add To Favorites
uk: Додати в обране

en: Add To Tags
uk: Додати до тегів

en: Add a Tooltip Text
uk: Додати текст підказки

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
uk: Додати код до < body > (зручно для таких кодів для відстеження як Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
uk: Додати код до < head > Вашого блогу

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
uk: Додати код в нижню частину Ваших постів, перед коментарями

en: Add code to the top of your posts
uk: Додати код у верхню частину Ваших постів

en: Added Context
uk: Доданий контекст

en: Adjust Divi AI Default Styles
uk: Налаштуйте стилі Divi AI за замовчуванням

en: Adsense Code
uk: Код Adsense

en: Advanced Settings
uk: Розширені налаштування

en: Advertisement
uk: Реклама

en: Agency About Page
uk: Сторінка про агенцію

en: Agency Blog Page
uk: Сторінка блогу агентства

en: Agency Contact Page
uk: Контактна сторінка агентства

en: Agency Home Page
uk: Домашня сторінка агентства

en: Agency Landing Page
uk: Цільова сторінка агентства

en: Agency Portfolio Page
uk: Сторінка портфоліо агентства

en: Agency Pricing Page
uk: Сторінка з цінами агентства

en: All
uk: всі

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
uk: Усі користувачі Divi можуть безкоштовно зберігати до %s елементів у своїй Divi Cloud. Щоб зберегти більше елементів у своїй хмарі та розблокувати необмежену пам’ять, оновіть свою підписку на Divi Cloud сьогодні. Якщо ви створюєте веб-сайти Divi, щоб заробляти на життя, Divi Cloud — це чудове доповнення та чудова економія часу. Вам це сподобається!

en: All Theme Options
uk: Усі параметри теми

en: Alt
uk: Альтернативний текст

en: Anime
uk: аніме

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
uk: Будь-який код, що Ви тут розмістите, відображатиметься у головній частині кожної сторінки Вашого блогу. Це зручно, коли Вам потрібно ввести трекинг піксель в такий регістр стану як Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
uk: Будь-який код, що Ви тут розмістите, відображатиметься у верхній частині кожної сторінки Вашого блогу. Це зручно, коли Вам потрібно додати JavaScript чи CSS на всі сторінки.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
uk: Будь-який код, який ви тут розміщуєте, буде розміщено внизу всіх окремих повідомлень. Це корисно, якщо ви прагнете інтегрувати такі речі, як посилання на соціальні закладки.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
uk: Будь-який код, що Ви тут розмістите, відображатиметься у верхній частині всіх постів. Це зручно, якщо Вам потрібно інтегрувати такі речі як посилання на соціальні закладки.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
uk: Використовуйте цей макет

en: Archives
uk: Архіви

en: Are You Sure?
uk: Ти впевнений?

en: Aspect Ratio
uk: Співвідношення сторін

en: At Least
uk: Принаймні

en: Authentication
uk: Аутентифікація

en: Authentication Required
uk: Потрібна аутентифікація

en: Author
uk: Автор

en: Author Image URL
uk: URL фото користувача

en: Auto
uk: Автоматичне

en: Auto Speed
uk: Швидкість автоматичного перемикання

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
uk: Швидкість автоматичного перемикання повзунка (працює, коли активовано функцію автоматичне)

en: Back To Top Button
uk: Кнопка Вверх

en: Background
uk: Фон

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Background Fill Description
uk: Опис фонової заливки

en: Background Image
uk: Фонове Зображення

en: Background Position
uk: Розташування Фону

en: Background Repeat
uk: Повтор Фону

en: Background image URL or base64 string is required.
uk: Потрібна URL фонового зображення або рядок base64.

en: Banner
uk: Банер

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
uk: Перш ніж створити нове зображення, ви повинні розширити полотно зображення за допомогою перетягуваних прив’язок.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
uk: Перш ніж створити нове зображення, ви повинні зробити приблизний ескіз об'єкта, який ви хочете додати.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
uk: Перш ніж створити нове зображення, ви повинні зафарбувати область зображення, яку ви хочете змінити.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
uk: Перш ніж ви зможете завантажити Premade Layouts із бібліотеки %1$s ви повинні автентифікувати свою підписку на %2$s.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
uk: Перш ніж ви зможете генерувати текст за допомогою Divi AI, ви повинні підтвердити свою підписку Elegant Themes.

en: Blog
uk: Блог

en: Blog Post
uk: Публікація в блозі

en: Blog Style Mode
uk: Формат блогу

en: Body Font
uk: Шрифт основного тексту

en: Body Font Color
uk: Основний колір шрифту

en: Body Font Style
uk: Стиль Шрифту Основної Частини

en: Body Font Weight
uk: Товщина основного шрифту

en: Body Line Height
uk: Інтервал між Рядками Основної Частини

en: Body Link Color
uk: Колір силок в Основній Частині

en: Body Text Color
uk: Колір Тексту Основної Частини

en: Body Text Size
uk: Розмір Тексту Основної Частини

en: Body/Link Line Height
uk: Інтервал між Рядками Основної Частини

en: Body/Link Text Size
uk: Розмір Тексту Основної Частини

en: Bold
uk: Жирний

en: Border Color
uk: Колір Кордонів

en: Border Radius
uk: Радіус Кордонів

en: Border Width
uk: Ширина Кордонів

en: Bottom
uk: Внизу

en: Bottom Bar
uk: Нижня Панель

en: Bottom to Top
uk: Знизу вгору

en: Brush Blur
uk: Розмиття пензля

en: Brush Color
uk: Колір пензля

en: Brush Size
uk: Розмір пензля

en: Build Your Page With AI
uk: Створіть свою сторінку за допомогою ШІ

[ctx: Business]
en: Agency
uk: Агентство

[ctx: Business]
en: Consultant
uk: консультант

en: Button
uk: Кнопка

en: Button Font Style
uk: Стиль Шрифту Тексту Кнопок

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Buttons Font
uk: Шрифт Тексту Кнопок

en: Buttons Hover Style
uk: Стиль Кнопок при Наведенні

en: Buttons Style
uk: Стиль Кнопок

en: Buy
uk: Купуйте

en: By %s
uk: Автор %s

en: By Elegant Themes
uk: За Elegant Themes

en: By The Community
uk: Спільнота

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
uk: За замовчування коментарі не розміщуються на сторінках. Однак, якщо Ви бажаєте, щоб на Ваших сторінках залишали коментарі, просто активуйте цю опцію.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
uk: За замовчування сторінки сортуються за назвою. Однак, якщо Ви бажаєте, щоб вони були упорядковані в залежності від ID, Ви можете увімкнути таке налаштування.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
uk: За замовчуванням навігаційна панель розташована весь час вгорі екрана. Радимо вимкнути цю опцію, якщо Вам потрібно користуватись логотипом великого розміру.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
uk: За замовчуванням тема створює Home посилання, натиснувши на яке Ви перейдете на Вашу домашню сторінку в блозі. Однак, якщо Ви користуєтесь статичною домашньою сторінкою і вже створили сторінку з назвою Home, це може призвести до дублювання посилань.  У цьому зв’язку Вам слід вимкнути цю функцію, щоб видалити посилання.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
uk: За замовчуванням тема створює заголовки постів, беручи до уваги заголовок Вашого посту та назву Вашого блогу. Якщо Ви хочете, щоб Ваш мета-заголовок відрізнявся від Вашого заголовка  посту, Ви можете визначити довільний заголовок для кожного посту, скориставшись довільними полями. Щоб довільні заголовки працювали, потрібно активувати цю функцію. Вам також потрібно обрати назву довільного поля для Вашого заголовка, що знаходиться нижче.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
uk: За замовчуванням тема не додає ключові слова у Ваш верхній колонтитул. Більшість пошукових систем більше не використовують ключові слова для ранжування сайтів, але деякі користувачі продовжують визначати їх на всяк випадок. Якщо Ви бажаєте додати ключові слова у верхній колонтитул, то активуйте цю опцію та заповніть поле для довільних ключових слів, що знаходиться нижче.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
uk: За замовчуванням тема автоматично обрізає Ваші пости для їх попереднього перегляду. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші пости відображались повністю, як в традиційному блозі, то активуйте цю функцію.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
uk: За замовчуванням щоб створити заголовки Ваших домашніх сторінок, темою використовується комбінація назви та опису Вашого блогу, які Ви визначили при створенні свого блогу. Однак, якщо Ви хочете створити довільний заголовок, то просто активуйте цю опцію та заповніть поле для довільного заголовка, що знаходиться нижче.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
uk: За замовчуванням щоб заповнити поле короткого опису, система використовує Ваш опис блогу, написаний при створенні Вашого блогу. Якщо Ви бажаєте, щоб використовувався інший опис, то активуйте цю опцію та заповніть поле для довільного опису, що знаходиться нижче.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
uk: За замовчуванням ескізи створюються за допомогою спеціальних полів. Однак, якщо ви віддаєте перевагу використати зображення, які вже є у вашій публікації, як мініатюру (і обійти їх за допомогою спеціальних полів), ви можете активувати цю опцію. Після активації мініатюри будуть автоматично створені за допомогою першого зображення у вашій публікації. Зображення має бути розміщено на вашому власному сервері.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
uk: За замовчуванням мініатюри не відображаються для сторінок (вони використовуються лише для публікацій). Однак, за бажанням ви можете використати мініатюри і для сторінок! Просто ввімкніть цю опцію.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
uk: За замовчуванням мініатюри розміщуються на початку Вашого посту на сторінках з одним постом. Якщо Ви бажаєте видалити це первинне зображення-мініатюру, щоб уникнути повторень, просто вимкніть цю функцію.

en: CSS No Selector
uk: CSS немає селектора

en: CSS Snippet
uk: Фрагмент CSS

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
uk: Канонізація дозволяє запобігти індексації дубльованого контенту пошуковими системами, а отже, може допомогти уникнути покарання за дублювання контенту і зниження ранжування сторінки. Деякі сторінки можуть мати різні URLs, які ведуть до одного місця. Наприклад, domain.com, domain.com/index.html і www.domain.com - всі різні URLs, що ведуть до головної сторінки. З точки зору пошукової системи такі дубльовані URLs, які також часто з’являються через індивідуальні посилання, можуть розглядатися окремо, а не як один пункт призначення. Визначення канонічного URL повідомляє пошуковій системі, яке URL ви хочете використовувати. Тема створює канонічні URLs від ваших посилань і доменне ім'я визначається на вкладці Налаштування wp-admin.

en: Canvas Size
uk: Розмір полотна

en: Caption
uk: Підпис

en: Caption goes here
uk: Підпис тут

en: Caption title goes here
uk: Підпис над текстом тут

en: Cartoon
uk: Мультфільм

en: Categories
uk: Рубрики

en: Category
uk: Категорія

en: Center
uk: По Центру

en: Centered
uk: По центру

en: Centered Inline Logo
uk: Центроване Лого

en: Change Image Style
uk: Змінити стиль зображення

en: Change Tone
uk: Змінити тон

en: Characters
uk: Персонажі

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
uk: Перевірте це поле, якщо хочете, щоб на сторінках рубрик/архіву відображались мета-описи. Опис створюється на основі опису рубрики, який Ви обрали при створенні/редагуванні Вашої рубрики в wp-admin.

en: Choose File
uk: Виберіть файл

en: Choose Library
uk: Виберіть Бібліотека

en: Choose Style
uk: Виберіть Стиль

en: Choose Type
uk: Виберіть Тип

en: Choose an Image
uk: Виберіть Зображення

en: Choose button color
uk: Обрати колір кнопки

en: Choose button type
uk: Обрати тип кнопки

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
uk: Виберіть, у скільки разів ви хочете збільшити ваше покращене зображення.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
uk: Виберіть співвідношення сторін, яке буде використано для створеного зображення.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
uk: Виберіть розмір вашого нового зображення. Порожні ділянки полотна поза межами вашого вихідного зображення будуть заповнені ШІ.

en: Choose title autogeneration method
uk: Обрати метод створення заголовків

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
uk: Виберіть, який стиль образу ви б хотіли створити. Або не виберіть жодного та опишіть стиль зображення у підказці.

en: Choose which items to display in the post info section
uk: Виберіть, які елементи відображати в розділі інформації про публікацію

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
uk: Оберіть так, якщо Ви бажаєте увімкнути автоматичне перемикання повзунка

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
uk: Заняття

en: Click here to learn more
uk: Натисніть тут, щоб дізнатись більше

en: Close
uk: Закрити

en: Close Modal
uk: Закрити Modal

en: Cloud
uk: Хмара

en: Code
uk: Код

en: Code Integration
uk: Інтеграція коду

en: Code Snippet
uk: Фрагмент коду

en: Code Snippets Library
uk: Бібліотека фрагментів коду

en: Code With AI
uk: Код з ШІ

en: Coffee Shop
uk: Кав'ярня

en: Coffee Shop About Page
uk: Сторінка про кав'ярню

en: Coffee Shop Blog Page
uk: Сторінка блогу Coffee Shop

en: Coffee Shop Contact Page
uk: Контактна сторінка кав'ярні

en: Coffee Shop Footer Page
uk: Сторінка нижнього колонтитула кав'ярні

en: Coffee Shop Guide Page
uk: Сторінка посібника з кав'ярні

en: Coffee Shop Home Page
uk: Домашня сторінка кав'ярні

en: Coffee Shop Landing Page
uk: Цільова сторінка кав'ярні

en: Coffee Shop Menu Page
uk: Сторінка меню кав'ярні

en: Coffee Shop Shop Page
uk: Сторінка кав'ярні

en: Color
uk: Колір

en: Color Pickers Default Palette
uk: Палітра вибору кольору за замовчуванням

en: Color Schemes
uk: Схеми кольорів

en: Column Layout
uk: Макет Колонки

en: Comic Book
uk: Книга коміксів

en: Comments
uk: Коментарі

en: Community
uk: Спільнота

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
uk: Завершіть покупку за допомогою спливаючого вікна, щоб оновити Divi Cloud.

en: Concept Art
uk: Концепт-арт

en: Content
uk: Контент

en: Content Length
uk: Довжина вмісту

en: Content Results
uk: Зміст результатів

en: Content Type
uk: Тип вмісту

en: Content goes here
uk: Контент тут

en: Content text or html
uk: Текст чи HTML

en: Continue Editing
uk: Продовжити редагування

en: Convert Module To Row
uk: Перетворити модуль на рядок

en: Convert Module To Section
uk: Перетворити модуль на розділ

en: Convert Row To Section
uk: Перетворити рядок на розділ

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy To
uk: Копіювати в

en: Copy To Divi Cloud
uk: Копіювати в Divi Cloud

en: Copy To Library
uk: Копіювати до бібліотеки

en: Copywriter
uk: Копірайтер

en: Copywriter About Page
uk: Копірайтер Про сторінку

en: Copywriter Blog Page
uk: Сторінка блогу копірайтера

en: Copywriter Contact Page
uk: Контактна сторінка копірайтера

en: Copywriter FAQ Page
uk: Сторінка поширених запитань про копірайтер

en: Copywriter Home Page
uk: Домашня сторінка копірайтера

en: Copywriter Landing Page
uk: Цільова сторінка копірайтера

en: Copywriter Portfolio Page
uk: Сторінка портфоліо копірайтера

en: Copywriter Pricing Page
uk: Сторінка цін на копірайтер

en: Copywriter Services Page
uk: Сторінка послуг копірайтера

en: Create New Category/Categories
uk: Створіть нову категорію/категорії

en: Create New Tag(s)
uk: Створити новий тег(и)

en: Create New Tag/Tags
uk: Створіть новий тег/теги

en: Creating Imagery
uk: Створення зображень

en: Creative
uk: Творчий

en: Critical CSS
uk: Критичний CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
uk: Критичний CSS значно покращує час завантаження веб-сайту та показники Google PageSpeed, відкладаючи некритичні стилі та усуваючи запити CSS, що блокують візуалізацію.

en: Critical Threshold Height
uk: Критична висота порога

en: Current Color
uk: Поточний колір

en: Currently viewing archives from %1$s
uk: Переглядаються архіви від %1$s

en: Custom CSS
uk: Власний CSS

en: Custom Size
uk: Спеціальний розмір

en: Custom field Name to be used for description
uk: Назва довільного поля, що буде використана для опису

en: Custom field Name to be used for keywords
uk: Назва довільного поля, що буде використана для ключових слів

en: Custom field Name to be used for title
uk: Назва довільного поля, що буде використовуватись для заголовка

en: Customize Fonts and Colors
uk: Налаштування шрифтів і кольорів

en: Dark
uk: Темний

en: Dashed
uk: Пунктирний

en: Date
uk: Дата

en: Date format
uk: Формат дати

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Defer Additional Third Party Scripts
uk: Відкласти додаткові сторонні скрипти

en: Defer Gutenberg Block CSS
uk: Відкласти Gutenberg Block CSS

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
uk: Відкласти jQuery та jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
uk: Визначити знак для відокремлення назви веб-сайту від заголовка посту

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
uk: Визначте, наскільки ваше еталонне зображення впливає на згенероване зображення. Чим менше ви впливаєте на еталонне зображення, тим більший вплив матиме опис вашого зображення.

en: Define the default color palette for color pickers in the Divi Builder.
uk: Визначити кольорову палітру за замовчуванням для вибору кольору в Divi Builder.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
uk: Визначте шрифти та кольори за замовчуванням або залиште поле порожнім, щоб штучний інтелект вибрав за вас. Параметри, які ви визначаєте тут, використовуватимуться за замовчуванням під час створення наступного макета.

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete Permanently
uk: Видалити назавжди

en: Delete Selected Items
uk: Видалити вибрані елементи

en: Demo
uk: Демо

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
uk: Опишіть сторінку, яку Divi AI хоче створити

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
uk: Опишіть сторінку, яку Divi AI хоче створити. Якщо ви хочете використовувати певні розділи, кольори чи шрифти, повідомте про це! Або зробіть це простим і дозвольте Divi AI працювати з ним.

en: Design Agency
uk: Дизайнерське агентство

en: Design Agency About Page
uk: Дизайнерське агентство Про сторінку

en: Design Agency Blog Page
uk: Сторінка блогу дизайнерського агентства

en: Design Agency Case Study Page
uk: Сторінка прикладу проектного агентства

en: Design Agency Contact Page
uk: Контактна сторінка дизайнерського агентства

en: Design Agency Home Page
uk: Домашня сторінка дизайнерського агентства

en: Design Agency Landing Page
uk: Цільова сторінка дизайнерського агентства

en: Design Agency Portfolio Page
uk: Сторінка портфоліо дизайнерського агентства

en: Design Agency Project Page 1
uk: Проект Агентства Сторінка 1

en: Design Agency Project Page 2
uk: Проект Агентства Сторінка 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
uk: Розроблений %1$s | За підтримки %2$s

en: Digital Painting
uk: Цифровий живопис

en: Digital Payments
uk: Цифрові платежі

en: Digital Payments About Page
uk: Сторінка про цифрові платежі

en: Digital Payments Blog Page
uk: Сторінка блогу про цифрові платежі

en: Digital Payments Contact Page
uk: Контактна сторінка цифрових платежів

en: Digital Payments Features Page
uk: Сторінка функцій цифрових платежів

en: Digital Payments Home Page
uk: Домашня сторінка цифрових платежів

en: Digital Payments Landing Page
uk: Цільова сторінка цифрових платежів

en: Digital Payments Pricing Page
uk: Сторінка цін на цифрові платежі

en: Digital Payments Sign-Up Page
uk: Сторінка реєстрації в цифрових платежах

en: Disable Footer Credits
uk: Вимкнути Footer Credits

en: Disable Translations
uk: Вимкнути переклади

en: Disable WordPress Emojis
uk: Вимкніть смайли WordPress

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
uk: Вимкніть цю опцію, щоб видалити Google Fonts зі сторінок Divi Builder.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
uk: Вимкніть цей параметр, щоб видалити сценарій Google Maps API зі сторінок Divi Builder. Це може покращити сумісність із плагінами сторонніх розробників, які також ставлять цей сценарій в чергу. Будь ласка, зверніть увагу: модулі, які покладаються на Google Maps API для належної роботи, такі як модулі Карт і Повношириних Карт, залишаться доступними, але не працюватимуть, якщо цю опцію вимкнено (якщо ви не додасте сценарій Google Maps API вручну).

en: Disable top tier dropdown menu links
uk: Деактивувати посилання, що містяться в верхньому рядку меню, що випадає

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
uk: Вимкніть переклади, якщо ви не хочете, щоб на сайті відображалися перекладені рядки теми.

en: Disabled
uk: Вимкнути

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: При вимкненні цієї опції код основного тексту буде видалено з Вашого блогу. Це дозволяє Вам видалити код і при цьому зберегти його для подальшого використання.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: При вимкненні цієї опції код верхнього колонтитула буде видалено з Вашого блогу. Це дозволяє Вам видалити код і при цьому зберегти його для подальшого використання.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: При вимкненні цієї опції single bottom код буде видалено з Вашого блогу. Це дозволяє Вам видалити код і при цьому зберегти його для подальшого використання.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: При вимкненні цієї опції single top код буде видалено з Вашого блогу. Це дозволяє Вам видалити код і при цьому зберегти його для подальшого використання.

en: Display Home link
uk: Показати посилання на головну сторінку

en: Displays About Me Information
uk: Показує Інформацію Про Мене

en: Displays Adsense Ads
uk: Показує Рекламу Adsense

en: Displays Advertisements
uk: Показує Рекламу

en: Divi AI Default
uk: Divi AI за замовчуванням

en: Divi AI Default Styles
uk: Стилі Divi AI за замовчуванням

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
uk: Сервер Divi AI зараз занадто зайнятий. Повторіть спробу через кілька хвилин.

en: Divi AI is finalizing your images! Please stand by.
uk: Divi AI завершує роботу над вашими зображеннями! Будь ласка зачекайте.

en: Divi Cloud Categories
uk: Категорії Divi Cloud

en: Divi Cloud Tags
uk: Divi Cloud

en: Divi Customizer Settings
uk: Індивідуальні налаштування Divi

en: Divi Library
uk: Бібліотека Divi

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
uk: Бібліотека %s

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
uk: Режим перегляду

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
uk: Глобальна

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
uk: Макет

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
uk: Модуль

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
uk: рядок

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
uk: Розділ

en: Divi Library Snippet Name
uk: Назва фрагмента бібліотеки Divi

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
uk: Деталі макета

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
uk: Перегляд сітки

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
uk: Перегляд списку

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
uk: Перегляд тегів

en: Divi Page Settings
uk: Налаштування Сторінки Divi

en: Do you want to move selected items to your trash?
uk: Бажаєте перемістити вибрані елементи до кошика?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
uk: Ви хочете назавжди видалити всі елементи в кошику? Цю дію не можна скасувати, а елементи не можна відновити.

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
uk: Документація

en: Dot Navigation
uk: Навігація по Точкам

en: Dotted
uk: Крапковий

en: Double
uk: Подвійний

en: Download Backup Before Importing
uk: Завантажте резервну копію перед імпортом

en: Download More Layouts From The Marketplace
uk: Завантажте більше макетів із Marketplace

en: Drawing
uk: Малювання

en: Dropdown Menu Animation
uk: Аніммація Висувного Меню

en: Dropdown Menu Background Color
uk: Колір Фону Висувного Меню

en: Dropdown Menu Line Color
uk: Колір Ліній Висувного Меню

en: Dropdown Menu Text Color
uk: Колір Тексту Висувного Меню

en: Duplicate
uk: Дублікат

en: Duplicate Global Item To Cloud
uk: Дублікат глобального елемента в хмару

en: Duplicate Locally
uk: Дублювати локально

en: Dynamic CSS
uk: Динамічний CSS

en: Dynamic CSS greatly reduces CSS file size by dynamically generating only the assets necessary for the features and modules you use. This eliminates all file bloat and greatly improves load times.
uk: Динамічний CSS значно зменшує розмір файлу CSS, динамічно генеруючи лише активи, необхідні для функцій і модулів, які ви використовуєте. Це усуває всю роздутість файлів і значно покращує час завантаження.

en: Dynamic Icons
uk: Динамічні іконки

en: Dynamic JavaScript Libraries
uk: Динамічні бібліотеки JavaScript

en: ET About Me Widget
uk: ET Віджет «Про мене».

en: ET Adsense Widget
uk: Віджет ET Adsense

en: ET Advertisement
uk: ET Реклама

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Footer Credits
uk: Редагувати Footer Credits

en: Edit Image
uk: Редагувати зображення

en: Edit Tags & Categories
uk: Редагувати теги та категорії

en: Edit Theme Options
uk: Редагувати параметри теми

en: Edit With Divi
uk: Редагувати за допомогою Divi

en: Effect
uk: Ефект

en: Elegant Themes Account
uk: Обліковий запис Elegant Themes

en: Email
uk: Електронна адреса

en: Empty Trash
uk: Очистити кошик

en: Enable Boxed Layout
uk: Увімкнути Макет Обрамлення

en: Enable Divi Cloud
uk: Увімкніть Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
uk: Активувати галерею Divi

en: Enable Responsive Images
uk: Увімкніть чуйні зображення

en: Enable Single Post 468x60 banner
uk: Увімкнути банер для одного посту з роздільною здатністю 468x60

en: Enable Vertical Navigation
uk: Увімкнути Вертикальну Навігацію

en: Enable body code
uk: Активувати < body > код

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
uk: Увімкніть кешування Google Fonts і завантажте їх усередину. Це зменшує кількість запитів, що блокують візуалізацію, і покращує час завантаження сторінки.

en: Enable canonical URL's
uk: Активувати функцію канонічних URL's

en: Enable custom description
uk: Активувати функцію довільного опису

en: Enable custom keywords
uk: Активувати функцію довільних ключових слів

en: Enable custom titles
uk: Увімкнути функцію довільних заголовків

en: Enable header code
uk: Увімкнути код верхнього колонтитула

en: Enable meta descriptions
uk: Активувати мета-описи

en: Enable single bottom code
uk: Активувати single bottom код

en: Enable single top code
uk: Активувати single top код

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
uk: Активуйте, якщо хочете замінити галерею за замовчуванням WordPress на галерею в стилі Divi.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
uk: Увімкнути опцію відображення кнопки Вверх під час прокручування

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
uk: Увімкніть цю опцію, щоб отримати чутливий розмір зображень, створений під час завантаження зображень та додавання атрибуту srcset для елемента зображення.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
uk: Увімкнути опцію плавного прокручування за допомогою коліща мишки

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
uk: Активувати цю опцію, щоб розміщати зображення-мініатюри на індексних сторінках.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
uk: Увімкніть це, щоб дозволити Divi Framework завантажувати лише модулі, які використовуються на сторінці, і обробляти логіку для функцій, що використовуються.

en: Enabled
uk: Активувати

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
uk: При увімкненні цієї функції в нижній частині Ваших сторінок з постами під контентом посту відображатиметься рекламний банер з роздільною здатністю 468x60. Якщо Ви активували цю функцію, то Ви повинні додати зображення банера та URL нижче.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
uk: Увімкнення цієї опції зменшить розмір Google Fonts і покращить час завантаження, однак це обмежить підтримку Google Fonts у деяких дуже старих браузерах. Ви можете вимкнути цю функцію, щоб збільшити підтримку старіших браузерів за незначну ціну для продуктивності.

en: Enhance
uk: Поліпшення

en: Enhance Image
uk: Поліпшення зображення

en: Enhancement Strength
uk: Підвищення міцності

en: Enhancements
uk: Покращення

en: Enqueue Google Maps Script
uk: Поставити в чергу скрипт Google Maps

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
uk: Поставте в чергу сценарій сумісності jQuery

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
uk: Ввести URL Вашого профілю в Facebook.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
uk: Введіть URL-профіль свого профілю Instagram.

en: Enter the URL of your RSS feed.
uk: Ввести URL Ваших RSS оновлень.

en: Enter the URL of your X Profile.
uk: Введіть URL свого профілю X.

en: Enter your ET Account API Key.
uk: Введіть ключ API свого облікового запису ET.

en: Enter your ET Account Username.
uk: Введіть ім’я користувача свого облікового запису ET.

en: Error
uk: Помилка

[ctx: Event Details Page]
en: Details
uk: Деталі

en: Exactly
uk: точно

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
uk: Приклад: створіть сторінку послуг із описом наших послуг із встановлення сонячних батарей, включаючи відгуки та контактну форму для збору потенційних клієнтів

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
uk: Приклад. Наша компанія Sunset Solar займається установкою сонячних панелей і обслуговує район затоки Сан-Франциско

en: Exclude categories from the navigation bar
uk: Видалити з навігаційної панелі рубрики

en: Exclude pages from the navigation bar
uk: Видалити сторінки з навігаційної панелі

en: Expand
uk: Розширювати

en: Explore Other Modules With Tag
uk: Перегляньте інші модулі з тегом

en: Explore Other Rows With Tag
uk: Досліджуйте інші рядки з тегом

en: Explore Other Sections With Tag
uk: Перегляньте інші розділи з тегом

en: Export
uk: Експорт

en: Export %s
uk: Експорт %s

en: Export %s Name
uk: Експортувати назву %s

en: Export Theme Options
uk: Експорт параметрів теми

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
uk: Експорт %s створить файл JSON, який можна імпортувати в іншу область.

en: Extend
uk: Розширити

en: Extend Image
uk: Розширити зображення

en: Facebook Profile Url
uk: URL профілю в Facebook

en: Fade
uk: Поступово зникати

en: Fade In
uk: Поступова Поява

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
uk: Не вдалося завантажити наявні макети. Будь-ласка спробуйте пізніше.

en: Farmers Market
uk: Фермерський ринок

en: Farmers Market About Page
uk: Сторінка про фермерський ринок

en: Farmers Market Blog Page
uk: Сторінка блогу фермерського ринку

en: Farmers Market Contact Page
uk: Контактна сторінка фермерського ринку

en: Farmers Market Donate Page
uk: Сторінка пожертвувань фермерського ринку

en: Farmers Market Events Page
uk: Сторінка подій фермерського ринку

en: Farmers Market Home Page
uk: Домашня сторінка фермерського ринку

en: Farmers Market Landing Page
uk: Цільова сторінка фермерського ринку

en: Farmers Market Market Page
uk: Сторінка ринку фермерського ринку

en: Fashion About Page
uk: Сторінка про моду

en: Fashion Blog Page
uk: Сторінка модного блогу

en: Fashion Contact Page
uk: Контактна сторінка моди

en: Fashion Designer Page
uk: Сторінка модельєра

en: Fashion Gallery Page
uk: Сторінка галереї моди

en: Fashion Home Page
uk: Домашня сторінка моди

en: Fashion Landing Page
uk: Цільова сторінка моди

en: Fashion Shop Page
uk: Сторінка модного магазину

en: Favorites
uk: Вибране

en: Filter
uk: Фільтр

en: Find A Layout
uk: Знайти макет

en: Find A Module
uk: Знайдіть модуль

en: Find A Page
uk: Знайти сторінку

en: Find A Row
uk: Знайти рядок

en: Find A Section
uk: Знайдіть розділ

en: Find More Layouts
uk: Знайти більше макетів

en: Fixed
uk: Зафіксований

en: Fixed Menu Height
uk: Виправлена Меню Висота

en: Fixed Navigation Bar
uk: Фіксована навігаційна панель

en: Fixed Navigation Settings
uk: Основні Налаштування Навігації

en: Flip
uk: Рухатися ривками

en: Florist
uk: Флорист

en: Florist About Page
uk: Сторінка про флорист

en: Florist Blog Page
uk: Сторінка блогу флориста

en: Florist Contact Page
uk: Контактна сторінка флориста

en: Florist Gallery Page
uk: Сторінка галереї флористів

en: Florist Home Page
uk: Домашня сторінка флориста

en: Florist Landing Page
uk: Цільова сторінка флориста

en: Florist Shop Page
uk: Сторінка флористичного магазину

en: Folder
uk: папка

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Size
uk: Розмір Шрифту

en: Font Style
uk: Стиль Шрифту

en: Footer
uk: Футер

en: Footer Area
uk: Зона Футера

en: Footer Background Color
uk: Колір фону нижнього колонтитула

en: Footer Elements
uk: Елементи Футеру

en: Footer Menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Footer Menu Active Link Color
uk: Колір Активних Силок Меню Футеру

en: Footer Menu Background Color
uk: Фоновий Колір Меню Футеру

en: Footer Menu Text Color
uk: Колір Тексту Меню Футеру

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
uk: Забули своє <a href="%1$s" target="_blank">Ім'я користувача</a> або <a href="%1$s" target="_blank">Пароль</a>?

en: Formal
uk: Формальний

en: Free Divi Cloud Limit Reached
uk: Досягнуто ліміту безкоштовної Divi Cloud

en: Free Trial
uk: Безкоштовне випробування

en: Freelancer
uk: Фрілансер

en: Fullscreen
uk: Повний екран

en: Fullwidth
uk: Повна ширина

en: Funny
uk: Смішно

en: General
uk: Загальні

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Generate
uk: Генерувати

en: Generate Code
uk: Згенерувати код

en: Generate Four More
uk: Згенеруйте ще чотири

en: Generate Image With AI
uk: Створення зображення за допомогою AI

en: Generate Layout
uk: Створити макет

en: Generate Modified Image
uk: Створити змінене зображення

en: Generate More Like This One
uk: Створіть більше подібних

en: Generate Prompt With AI
uk: Створення підказок за допомогою AI

en: Generate Text
uk: Створити текст

en: Generating
uk: Генерація

en: Generating Images
uk: Створення зображень

en: Generating Layout
uk: Створення макета

en: Generating Screenshot
uk: Створення скріншота

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
uk: Отримайте необмежене хмарне сховище Divi Cloud

en: Get Unlimited Storage
uk: Отримайте необмежену пам'ять

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
uk: Надайте Divi AI загальну інформацію про ваш веб-сайт або бізнес. Чим більше контексту він містить про вас і ваші цілі, тим кращі макети він створить і тим релевантніший вміст він напише.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
uk: Надайте своєму вмісту унікальний оберт, вказавши Divi AI, який тон голосу використовувати.

en: Global items
uk: Глобальні елементи

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
uk: Глобальні елементи не можна додати до вашої Divi Cloud. Чи бажаєте ви зберегти неглобальну версію у вашому Divi Cloud? Версія на цьому веб-сайті залишиться глобальним екземпляром

en: Google API Key
uk: Google API-ключ

en: Google Fonts Subsets
uk: Підмножини Google Fonts

en: Grab the first post image
uk: Знайти зображення першого посту

en: Green
uk: Зелений

en: Groove
uk: Виділення

en: Guide Me
uk: Веди мене

en: HTML/JS Snippet
uk: Фрагмент HTML/JS

en: Harmonize And Remove Artifacts
uk: Гармонізація та видалення артефактів

en: Header & Navigation
uk: Шапка & Навігація

en: Header Elements
uk: Елементи Шапки

en: Header Font
uk: Шрифт верхнього колонтитула

en: Header Font Style
uk: Стиль Шрифту в Шапці

en: Header Font Weight
uk: Товщина шрифту заголовка

en: Header Format
uk: Формат Шапки

en: Header Letter Spacing
uk: Відстань між Літерами в Шапці

en: Header Line Height
uk: Інтервал між Рядками Тексту Шапки

en: Header Style
uk: Стиль верхнього колонтитула

en: Header Text Size
uk: Розмір Тексту Шапки

en: Heading Font
uk: Шрифт заголовка

en: Heading Font Color
uk: Колір шрифту заголовка

en: Heading Text Color
uk: Колір тексту заголовка

en: Height
uk: Висота

en: Help
uk: Допомога

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
uk: Тут Ви можете додати власний CSS, щоб видаляти чи покращувати стилі за замовчуванням.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
uk: Тут Ви можете змінити знак, який відділяє Ваш заголовок блогу від Вашої назви індексної сторінки при автоматичному створенні заголовків постів. Зазвичай використовується | or -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
uk: Тут Ви можете змінити знак, що відокремлює заголовок блогу від назву посту при автоматичному створенні заголовків постів. Зазвичай використовується | or –

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
uk: Тут Ви можете обрати макет сторінки для магазину та макет сторінки з рубриками для WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
uk: Тут ви можете обрати розташування бічної панелі за замовчуванням

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
uk: Тут Ви можете обрати, як будуть створюватись заголовки на індексних сторінках. Ви можете змінити порядок, відповідно до якого відображаються Ваші назва блогу та індексний заголовок. Ви також можете зовсім видалити назву блогу з заголовка.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
uk: Тут Ви можете активувати функцію відображення значка Facebook на Вашій домашній сторінці.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
uk: Тут ви можете відобразити значок Instagram на домашній сторінці.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
uk: Тут Ви можете активувати функцію відображення значка RSS.

en: Here you can choose to display the X Icon.
uk: Тут ви можете вибрати відображення піктограми X.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
uk: Тут Ви можете обрати, які саме рубрики слід видалити з навігаційного меню. Всі рубрики, що позначені X, не будуть відображені у Вашій навігаційній панелі.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
uk: Тут Ви можете обрати, які саме сторінки видалити з навігаційного меню . Всі сторінки, позначені X, не будуть відображені у Вашій навігаційній панелі.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
uk: Тут ви можете змінювати порядок, в якому відображаються Ваші посилання на рубрики. Ви можете обрати або висхідний, або низхідний порядок.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
uk: Тут Ви можете змінювати порядок відображення Ваших посилань на сторінки. Ви можете обрати або висхідний, або низхідний порядок.

en: Here you can choose to sort your pages links.
uk: Тут Ви можете обрати спосіб упорядкування посилань на сторінки.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
uk: Тут ви можете вибрати, які елементи відображатимуться в розділі інформації про публікації на сторінках. Це область, зазвичай під заголовком публікації, де відображається основна інформація про вашу публікацію. З’являться виділені нижче елементи.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
uk: Тут ви можете вибрати, які елементи відображатимуться в розділі інформації про публікацію на сторінках окремої публікації. Це область, зазвичай під заголовком публікації, де відображається основна інформація про вашу публікацію. З’являться виділені нижче елементи.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут ви можете призначити, скільки товарів WooCommerce буде відображено на сторінці архіву. Цей параметр працює незалежно від Налаштування> Параметри читання у wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут Ви може визначити, скільки останніх статей буде знаходитись в архіві. Це опція працює незалежно від опцій читання в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут Ви може визначити, скільки останніх статей буде показано на сторінці з рубриками. Ця опція працює незалежно від опцій читання в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут Ви може визначити, скільки останніх статей буде показано в результаті пошуку. Це опція працює незалежно від налаштувань читання в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут Ви може визначити, скільки останніх статей буде показано в тегах. Це опція працює незалежно від опцій читання в wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
uk: Тут ви можете виключити автоматичне збільшення ліміту пам'яті.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
uk: Тут Ви можете ввести адресу URL банера з роздільною здатністю 468x60

en: Here you can provide 468x60 banner image url
uk: Тут Ви можете розмістити URL зображення банера з роздільною здатністю 468x60

en: Hex Value
uk: Номер кольору

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide Logo Image
uk: Приховати Зображення Лого

en: Hide Nav Before Scroll
uk: Приховувати Навігацію Перед Прокруткою

en: Hide Navigation Until Scroll
uk: Сховати Навігацію До Прокручування

en: Hide empty categories
uk: Сховати пусті рубрики

en: High
uk: Високий

en: Home
uk: Головна

en: Homepage SEO
uk: Домашня сторінка SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
uk: Довільний заголовок домашньої сторінки (якщо ця функція активована)

en: Homepage meta description (if enabled)
uk: Короткий опис домашньої сторінки (якщо ця функція активована)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
uk: Ключові слова домашньої сторінки (якщо ця функція активована)

en: How would you like to change the style of this element?
uk: Як би ви хотіли змінити стиль цього елемента?

en: Humorous
uk: Жартівливий

en: Icon
uk: Значок

en: Icon Color
uk: Колір Іконки

en: Icon Placement
uk: Розташування Значка

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
uk: Якщо сторінка створена за допомогою Divi Builder, файл CSS блоку Gutenberg переміщується із заголовка в нижній колонтитул. Оскільки файл, швидше за все, не використовується, ми можемо завантажити його пізніше. Це видаляє запит на блокування візуалізації та покращує продуктивність.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
uk: Якщо функцію створення довільних заголовків не активовано, оберіть їх автоматичне створення

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
uk: Якщо Ви не користуєтесь опцією створення довільних заголовків постів, Ви все одно можете контролювати процес їх створення. Тут Ви можете обрати порядок відображення заголовку посту та назви блогу чи взагалі видалити назву блогу із заголовка.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
uk: Якщо Ви не користуєтесь довільними заголовками постів, Ви все одно можете контролювати процес створення Ваших заголовків. Тут Ви можете обрати порядок, відповідно до якого Ви б хотіли, щоб Ваші заголовок поста та назва блогу відображались. Ви також можете зовсім видалити назву блогу з заголовка.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
uk: Якщо ви не бажаєте показувати деякі банери – залиште відповідні поля порожніми

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
uk: Якщо Ви активували опцію довільних заголовків, Ви можете тут додати Ваш довільний заголовок. Все, що Ви тут надрукуєте, буде знаходитись між < title >< /title > тегами в header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
uk: Якщо Ви активували функцію коротких описів, Ви можете тут додати довільний опис.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
uk: Якщо Ви активували функцію ключових слів, Ви можете тут додати Ваші довільні ключові слова. Ключові слова слід розділяти комами. Наприклад: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
uk: Якщо Ви хочете, щоб на Вашій навігаційні панелі були відображені рубрики, в яких відсутні пости, вимкніть цю опцію. За замовчуванням пусті рубрики не видно.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
uk: Якщо Ви хочете додати короткий опис до Вашого посту, Ви можете це зробити за допомогою довільних полів. Щоб описи відображались на сторінках з постами, потрібно активувати цю функцію.  Ви можете додати мета-опис, скориставшись довільними полями та враховуючи назву довільного поля, яку Ви визначите нижче.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
uk: Якщо Ви хочете додати мета-ключові слова до Вашого посту, Ви можете зробите це за допомогою довільних полів. Щоб ключові слова відображались на сторінках з постами, потрібно активувати цю функцію. Ви можете додати мета-ключові слова, скориставшись довільними полями та враховуючи назву довільного поля, яку Ви визначите нижче.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
uk: Якщо Ви хочете видалити меню, що випадають, з навігаційної панелі рубрик, вимкніть цю функцію.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
uk: Якщо Ви бажаєте видалити меню, що випадають, з навігаційної панелі сторінок, вимкніть цю функцію.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
uk: Якщо бажаєте користуватись власним логотипом, натисніть кнопку «Завантажити зображення».

en: Image
uk: Зображення

en: Image Description
uk: Опис зображення

en: Image Dimensions
uk: Розміри зображення

en: Image Fill Description
uk: Опис заливки зображення

en: Image Height
uk: Висота зображення

en: Image Scale
uk: Масштаб зображення

en: Image Selection
uk: Вибір зображення

en: Image Size
uk: Розмір зображення

en: Image Sketch
uk: Ескіз зображення

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Image Type
uk: Тип зображення

en: Image URL or base64 string is required.
uk: Потрібна URL зображення або рядок base64.

en: Image Url
uk: URL зображення

en: Image Width
uk: Ширина зображення

en: Image doesn't exist
uk: Зображення відсутнє

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
uk: Зображення, які зберігаються на іншому веб-сайті, не можуть використовуватися як посилання. Проблему можна вирішити, завантаживши зображення до медіатеки WordPress.

en: Import
uk: Імпорт

en: Import %s
uk: Імпорт %s

en: Import & Export Customizer
uk: Настроювач імпорту та експорту

en: Import & Export Theme Options
uk: Параметри імпорту й експорту теми

en: Import Theme Options
uk: Параметри імпорту теми

en: Import These Templates
uk: Імпортуйте ці шаблони

en: Import To Cloud
uk: Імпортувати в хмару

en: Improve Google Fonts Loading
uk: Покращте завантаження Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
uk: Покращуйте робочий процес веб-дизайну та співпрацюйте разом у хмарі.

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
uk: В деяких випадках користувачі захочуть створити головні рубрики чи посилання за допомогою  «заповнювача», щоб отримати список посилань чи рубрик нижчого рівня.  В цьому випадку не бажано, щоб головні посилання були активними. Натомість вони мають виконувати просто організаційну функцію. Якщо увімкнути ці опції, з усіх головних сторінок/рубрик будуть видалені посилання і не можна буде здійснити перехід, натиснувши на них.

en: Increase Contrast
uk: Збільшити контраст

en: Increase Detail
uk: Збільшити деталізацію

en: Increase Saturation
uk: Збільшити насиченість

en: Index Page SEO
uk: Індексна сторінка SEO

en: Informative
uk: Інформативний

en: Input 468x60 adsense code
uk: Ввести 468x60 Google Adsense код

en: Input 468x60 advertisement banner image
uk: Додати зображення рекламного банера з роздільною здатністю 468x60

en: Input 468x60 advertisement destination url
uk: Ввести адресу URL реклами з роздільною здатністю 468x60

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
uk: Використовуйте цей фрагмент CSS

en: Insert Code at Cursor
uk: Вставте код у курсор

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
uk: Використовуйте цей фрагмент HTML/JS

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
uk: Використовуйте цей модуль

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
uk: Використовуйте цю сторінку

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
uk: Використовуйте цей рядок

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
uk: Використовуйте цей розділ

en: Inset
uk: Внутрішня Межа

en: Instagram Profile Url
uk: URL-адреса профілю Instagram

en: Interior Design Company
uk: Дизайнерська компанія інтер'єру

en: Interior Design Company About Page
uk: Про компанію "Дизайн інтер'єру" Сторінка

en: Interior Design Company Blog Page
uk: Сторінка блогу компанії дизайну інтер'єру

en: Interior Design Company Contact Page
uk: Контактна сторінка компанії дизайну інтер'єру

en: Interior Design Company Home Page
uk: Домашня сторінка компанії дизайну інтер'єру

en: Interior Design Company Landing Page
uk: Цільова сторінка компанії дизайну інтер'єру

en: Interior Design Company Portfolio Page
uk: Сторінка портфоліо компанії дизайну інтер'єру

en: Interior Design Company Services Page
uk: Сторінка послуг компанії з дизайну інтер'єру

en: Interior Design Company Shop Page
uk: Сторінка магазину компанії дизайну інтер'єру

en: Invalid API Key or Username
uk: Недійсний ключ API або ім’я користувача

en: Italic
uk: Курсивний

en: Join Now
uk: Приєднатися Зараз

en: Just another %s site
uk: Ще один сайт %s

en: Just another WordPress site
uk: Ще один сайт WordPress

en: LMS About Page
uk: Сторінка про LMS

en: LMS Blog Page
uk: Сторінка блогу LMS

en: LMS Contact Page
uk: Контактна сторінка LMS

en: LMS Course Page
uk: Сторінка курсу LMS

en: LMS Courses Page
uk: Сторінка курсів LMS

en: LMS Home Page
uk: Домашня сторінка LMS

en: LMS Landing Page
uk: Цільова сторінка LMS

en: LMS Marketing Page
uk: Маркетингова сторінка LMS

[ctx: LMS Page]
en: Course
uk: курс

[ctx: LMS Page]
en: Courses
uk: курси

en: LMS Pricing Page
uk: Сторінка цін LMS

en: Landscape (8:5)
uk: Пейзаж (8:5)

en: Language
uk: Мова

en: Language of Prompt
uk: Мова Підказки

en: Language of Website
uk: Мова сайту

en: Layout
uk: Макет

[ctx: Layout]
en: Add New
uk: Додати новий

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
uk: Керувати категоріями

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
uk: Керувати тегами

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
uk: Мистецтво та дизайн

[ctx: Layout Category]
en: Business
uk: Бізнес

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
uk: Спільнота та неприбуткова організація

[ctx: Layout Category]
en: Education
uk: Освіта

[ctx: Layout Category]
en: Events
uk: Події

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
uk: Мода та краса

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
uk: Їжа та напої

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
uk: Здоров'я та фітнес

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
uk: Онлайн-магазин

[ctx: Layout Category]
en: Services
uk: послуги

[ctx: Layout Category]
en: Technology
uk: Технологія

en: Layout Name
uk: Назва макета

en: Layout Pack
uk: Пакет макетів

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
uk: Мода

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
uk: Макети в цьому пакеті

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
uk: Керуйте пакетами

en: Layout Settings
uk: Налаштування макету

en: Learn About Divi Cloud
uk: Дізнайтеся про Divi Cloud

en: Learn More
uk: Вивчайте більше

en: Leave a Reply to %s
uk: Відповісти %s

en: Left
uk: З Лівого Боку

en: Left Sidebar
uk: Ліва бокова панель

en: Left to Right
uk: Зліва Направо

en: Lengthen
uk: Подовжити

en: Let AI Choose For Me
uk: Нехай штучний інтелект вибере за мене

en: Letter Spacing
uk: Відстань між Літерами

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
uk: Підвищуйте свою ефективність за допомогою безмежних запитів вмісту та зображень штучного інтелекту.

en: Library
uk: Бібліотека

en: Light
uk: Світлий

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
uk: Обмежте підтримку Google Fonts для застарілих браузерів

en: Link
uk: Посилання

en: Link text
uk: Текст посилання

en: List Items
uk: Елементи списку

en: Live Preview
uk: Попередній перегляд у реальному часі

en: Load Dynamic Stylesheet In-line
uk: Завантажити динамічну таблицю стилів у рядку

en: Load From Library
uk: Завантажити з бібліотеки

en: Locations
uk: Розташування

en: Log In
uk: Увійти

en: Log In To Divi Cloud
uk: Увійдіть у Divi Cloud

en: Login
uk: Логін

en: Logo
uk: Логотип

en: Logo Max Height
uk: Логотип Максимальна висота

en: Low
uk: Низька

en: Make Full Width
uk: На Повну Ширину

en: Manage Layouts
uk: Керування макетами

en: Manage Un-widgetized Advertisements
uk: Управління рекламою

en: Manage Your Elegant Themes Account
uk: Керуйте своїм обліковим записом Elegant Themes

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
uk: Продавець

en: Maximum
uk: Максимум

en: Maximum canvas size is 8192px
uk: Максимальний розмір полотна становить 8192 пікселів

en: Medium
uk: Середній

en: Member Login
uk: Логін учасника

en: Memory Limit Increase
uk: Збільшення ліміту пам'яті

en: Menu Height
uk: Меню Висота

en: Menu Link Color
uk: Колір посилання меню

en: Menu Text Size
uk: Розмір шрифту меню

en: Menu Top Margin
uk: Меню Верхнього поля

en: Menu Width
uk: Ширина меню

en: Meta Font Style
uk: Стиль Шрифту Метаданих

en: Meta Letter Spacing
uk: Відстань між Літерами в Метаданих

en: Meta Line Height
uk: Інтервал між Рядками Тексту Метаданих

en: Meta Text Size
uk: Розмір Тексту Метаданих

en: Mobile Menu
uk: Меню Мобільного Пристрою

en: Mobile Styles
uk: Мобільні Стилі

en: Modification Strength
uk: Сила модифікації

en: Modification Type
uk: Тип модифікації

en: Modify
uk: Змінити

en: Modify Element
uk: Змінити елемент

en: Modify Selected Image
uk: Змінити вибране зображення

en: Modify With AI
uk: Змінити за допомогою ШІ

en: Modify the reference image with a loose sketch
uk: Змініть еталонне зображення за допомогою вільного ескізу

en: Module Name
uk: Назва модуля

en: Module Name Prefix
uk: Префікс імені модуля

en: Mood & Lighting
uk: Настрій і освітлення

en: More Options
uk: Більше варіантів

en: Most Used
uk: Найчастіше використовується

en: Move
uk: рухатися

en: Move To
uk: Ідіть до

en: Move To Divi Cloud
uk: Перейдіть до Divi Cloud

en: Must Use Keywords
uk: Потрібно використовувати ключові слова

en: My Library
uk: Моя бібліотека

en: Name
uk: Ім'я

en: New Description
uk: Новий опис

en: New Theme Options
uk: Нові параметри теми

en: New To Old
uk: Від нового до старого

en: New items are stored into %s library.
uk: Нові елементи зберігаються в бібліотеці %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk: Нові коментарі <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
uk: Наступна

en: Next Entries &raquo;
uk: Наступні записи &raquo;

en: No
uk: Ні

en: No Animation
uk: Без Анімації

en: No Context
uk: Без контексту

en: No File Selected
uk: Файл не вибрано

en: No Repeat
uk: Не повторяти

en: No Results
uk: Немає результатів

en: No Results Found
uk: Не знайдено

en: No Screenshot
uk: Немає скріншота

en: No Sidebar
uk: Немає бічної панелі

en: No available options.
uk: Немає доступних опцій.

en: None
uk: Жодного

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
uk: Примітка: Налаштування кольорів, встановлені вище, застосовуються до схеми кольорів за замовчуванням.

en: Nothing found
uk: Нічого не знайдено

en: Nothing found in Trash
uk: У кошику нічого не знайдено

en: Number of Posts displayed on Archive pages
uk: Кількість постів, що містяться в архіві

en: Number of Posts displayed on Category page
uk: Кількість постів на сторінці з рубриками

en: Number of Posts displayed on Search pages
uk: Кількість постів, що будуть показані в результаті пошуку

en: Number of Posts displayed on Tag pages
uk: Кількість постів в тегах

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
uk: Кількість товарів, показаних на сторінках архіву WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
uk: Кількість рядків в меню, що випадає

en: Off
uk: Вимкнути

en: Old To New
uk: Від старого до нового

en: On
uk: Увімкнути

en: On Divi Cloud
uk: На Divi Cloud

en: Only Show
uk: Тільки Показати

en: Only Show Icon on Hover
uk: Показувати Значок Лише при Наведенні

en: Only load external JavaScript libraries when they are needed by a specific Divi modules on the page. This removes unused JavaScript from the main scripts bundle and improves load times.
uk: Завантажуйте зовнішні бібліотеки JavaScript лише тоді, коли вони потрібні певним модулям Divi на сторінці. Це видаляє невикористаний JavaScript з основного пакета сценаріїв і покращує час завантаження.

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
uk: на

en: Open in a new window
uk: Відкрити в новому вікні

en: Open link in new window
uk: Відкрити посилання у новому вікні

en: Options
uk: Опції

en: Orange
uk: Оранжевий

en: Order Category Links by Ascending/Descending
uk: Впорядкувати посилання на рубрики в висхідному чи низхідному порядку

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
uk: Упорядкувати посилань на сторінки за допомогою Висхідного/Низхідного способу

en: Outset
uk: Зовнішня Межа

[ctx: Page]
en: About
uk: Про

[ctx: Page]
en: Blog
uk: Блог

[ctx: Page]
en: Careers
uk: Кар'єра

[ctx: Page]
en: Case Study
uk: Приклад

[ctx: Page]
en: Categories
uk: Категорії

[ctx: Page]
en: Contact
uk: Контакти

[ctx: Page]
en: Designer
uk: Дизайнер

[ctx: Page]
en: Donate
uk: Пожертвуйте

[ctx: Page]
en: Events
uk: Події

[ctx: Page]
en: Features
uk: Особливості

[ctx: Page]
en: Gallery
uk: Галерея

[ctx: Page]
en: Gallery 1
uk: Галерея 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
uk: Галерея 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
uk: Галерея 3

[ctx: Page]
en: Guide
uk: Керівництво

[ctx: Page]
en: Home
uk: Додому

[ctx: Page]
en: Landing
uk: Посадка

[ctx: Page]
en: Market
uk: Ринок

[ctx: Page]
en: Marketing
uk: Маркетинг

[ctx: Page]
en: Portfolio
uk: Портфоліо

[ctx: Page]
en: Pricing
uk: Ціноутворення

[ctx: Page]
en: Project 1
uk: Проект 1

[ctx: Page]
en: Project 2
uk: Проект 2

[ctx: Page]
en: Services
uk: послуги

[ctx: Page]
en: Shop
uk: Магазин

[ctx: Page]
en: Team
uk: Команда

en: Page Layout
uk: Макет сторінки

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
uk: Переглянути демонстрацію в реальному часі

en: Pages
uk: Сторінки

en: Pages:
uk: Сторінки:

en: Paint Color
uk: Колір фарби

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
uk: Зафарбуйте область зображення, яку ви хочете змінити

en: Paintbrush Size
uk: Розмір пензля

en: Painting
uk: живопис

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Password
uk: Пароль

en: Password Protected
uk: Захищено Паролем

en: Password:
uk: Пароль:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
uk: Введіть тут URL зображення, якщо Ви обрали "images" тип повзунка

en: Performance
uk: Продуктивність

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Photo
uk: Фото

en: Photo Marketplace
uk: Фотомаркетплейс

en: Photo Marketplace About Page
uk: Сторінка про біржу фотографій

en: Photo Marketplace Categories Page
uk: Сторінка категорій Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Contact Page
uk: Сторінка контактів Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Home Page
uk: Домашня сторінка Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Landing Page
uk: Цільова сторінка Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Pricing Page
uk: Сторінка цін на Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Seller Page
uk: Сторінка продавця на ринку фотографій

en: Photographer
uk: Фотограф

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
uk: Виберіть колір для своїх заголовків або дозвольте Divi AI вибрати один для вас.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
uk: Виберіть колір для таких речей, як абзаци, або дозвольте Divi AI вибрати один для вас.

en: Pink
uk: Рожевий

en: Place Thumbs on Pages
uk: Розмістити зображення-мініатюри на сторінках

en: Place Thumbs on Posts
uk: Розмістити зображення-мініатюри біля постів

en: Place your adsense code here.
uk: Розмістити Ваш Google Adsense код тут.

en: Please Log In Again
uk: Будь ласка, увійдіть ще раз

en: Portability
uk: Портативність

en: Portrait (3:4)
uk: Портрет (3:4)

en: Post
uk: Публікація

en: Post Title
uk: Заголовок Публікації

en: Post info section
uk: Поле інформації про пост

en: Posted on
uk: Опубліковано

en: Premade Layouts
uk: Готові макети

en: Previous
uk: Попередній

en: Primary Color
uk: Основний колір

en: Primary Menu
uk: Основне меню

en: Primary Menu Background Color
uk: Колір Фону Первинного Меню

en: Primary Menu Bar
uk: Первинна Панель Меню

en: Primary Menu Link Color
uk: Первинна Меню Колір посилання

en: Processing Imagery
uk: Обробка зображень

en: Product Content
uk: Зміст продукту

en: Project Navigation
uk: Навігація проекту

en: Published
uk: Опубліковано

en: Quick Actions
uk: Швидкі дії

en: RSS Icon Url
uk: URL значка RSS

en: Ratings
uk: Рейтинги

en: Read Divi Documentation
uk: Читати Divi документацію

en: Red
uk: Червоний

en: Reference Content
uk: Довідковий вміст

en: Reference Image (Optional)
uk: Еталонне зображення (необов'язково)

en: Reference Image Influence
uk: Вплив еталонного зображення

en: Refine Result
uk: Уточнити результат

en: Refine your prompt
uk: Уточніть підказку

en: Regenerate
uk: Регенерувати

en: Remove From Cloud
uk: Видалити з хмари

en: Remove From Favorites
uk: Видалити з вибраного

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Replace Existing Code
uk: Замінити існуючий код

en: Replace Existing Content
uk: Замінити наявний вміст

en: Reset
uk: Відновити налаштування за замовчуванням

en: Reset to Defaults
uk: Скинути до за замовчуванням

en: Respectful
uk: з повагою

en: Restaurant
uk: Ресторан

en: Restaurant About Page
uk: Сторінка про ресторан

en: Restaurant Blog Page
uk: Сторінка блогу ресторану

en: Restaurant Contact Page
uk: Контактна сторінка ресторану

en: Restaurant Gallery Page
uk: Сторінка галереї ресторану

en: Restaurant Home Page
uk: Домашня сторінка ресторану

en: Restaurant Landing Page
uk: Цільова сторінка ресторану

[ctx: Restaurant Page]
en: Menu
uk: Меню

en: Restaurant Shop Page
uk: Сторінка магазину ресторану

en: Restaurant Team Page
uk: Сторінка команди ресторану

en: Restore
uk: Відновлення

en: Results
uk: Результати

en: Retry
uk: Повторіть спробу

en: Rewrite With AI
uk: Переписати за допомогою ШІ

en: Rewrite to be more engaging
uk: Перепишіть, щоб бути більш привабливим

en: Ridge
uk: Межа

en: Right
uk: З Правого Боку

en: Right Sidebar
uk: Права бокова панель

en: Right to Left
uk: Справа наліво

en: Role Editor
uk: роль редактора

en: Row Height
uk: Висота Рядка

en: Row Name
uk: Назва рядка

en: Row Name Prefix
uk: Префікс імені рядка

en: SaaS Company
uk: Компанія SaaS

en: SaaS Company About Page
uk: Сторінка про компанію SaaS

en: SaaS Company Careers Page
uk: Сторінка кар'єри компанії SaaS

en: SaaS Company Contact Page
uk: Контактна сторінка компанії SaaS

en: SaaS Company Documentation Page
uk: Сторінка документації компанії SaaS

en: SaaS Company Features Page
uk: Сторінка характеристик компанії SaaS

en: SaaS Company Landing Page
uk: Цільова сторінка компанії SaaS

en: SaaS Company Pricing Page
uk: Сторінка цін компанії SaaS

en: Save %s
uk: Зберегти %s

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Save Items To Divi Cloud
uk: Зберегти елементи в Divi Cloud

en: Save Selection Only
uk: Зберегти лише вибране

en: Save Theme Options
uk: Зберегти параметри теми

en: Save To Divi Cloud
uk: Зберегти в Divi Cloud

en: Save To Library
uk: Зберегти в бібліотеці

en: Save as Global
uk: Зберегти як глобальний

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
uk: Зберігайте елементи в Divi Cloud для подальшого використання.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
uk: Збережіть цей %s у бібліотеці Divi для подальшого використання.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
uk: Зберігайте необмежену кількість макетів, шаблонів конструктора тем, фрагментів коду тощо в Divi Cloud.

en: Scroll
uk: Прокручування

en: Search
uk: Пошук

en: Search &hellip;
uk: Пошук &hellip;

en: Search Bar Background Color
uk: Колір фону пошукового рядка

en: Search Bar Text Color
uk: Колір шрифту пошукового рядка

en: Search Fonts
uk: Пошук шрифтів

en: Search For Categories
uk: Пошук категорій

en: Search For Layouts
uk: Пошук макетів

en: Search For Packs
uk: Пошук пакетів

en: Search Results for: %s
uk: Результати пошуку для: %s

en: Search Theme Options
uk: Параметри теми пошуку

en: Search for:
uk: Пошук:

en: Search results for "%s"
uk: Результати пошуку "%s"

en: Secondary Color
uk: Вторинний колір

en: Secondary Menu
uk: Додаткове меню

en: Secondary Menu Background Color
uk: Колір Меню Вторинного Меню

en: Secondary Menu Bar
uk: Другорядна Панель Меню

en: Secondary Menu Link Color
uk: Вторинний Меню Колір посилання

en: Section Height
uk: Висота Секції

en: Section Name
uk: Назва розділу

en: Section Name Prefix
uk: Префікс назви розділу

en: Select
uk: Виберіть

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Select Animation Effect
uk: Обрати анімаційний ефект

en: Select Font
uk: Виберіть Шрифт

en: Select Icon
uk: Обрати Значок

en: Select Mood
uk: Виберіть Настрій

en: Select Page
uk: Обрати сторінку

en: Select Slider Type here
uk: Обрати тип повзунка тут

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
uk: Виберіть основний колір або дозвольте Divi AI вибрати чудовий колір для вас. Основний колір використовується в макеті, наприклад кольори фону, кольори кнопок тощо.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
uk: Виберіть додатковий колір або дозвольте Divi AI вибрати для вас чудовий колір. Додатковий колір використовується в макеті як додатковий акцентний колір, наприклад, для кольорів значків, виділення тексту тощо.

en: Select between expanded and closed state
uk: Оберіть відкритий або закритий стан

en: Select yes if the link should be opened in a new window
uk: Обрати так, якщо посилання слід відкрити у новому вікні

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
uk: Виберіть потрібні покращення. Ваше зображення буде надіслано назад через Divi AI і перетворено для досягнення бажаного результату.

en: Sentences
uk: Речення

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
uk: Пакети

en: Set As Logo
uk: Встановити Як Логотип

en: Set the height of image in pixels.
uk: Встановіть висоту зображення в пікселях.

en: Set the width of image in pixels.
uk: Встановіть ширину зображення в пікселях.

en: Share With My Team
uk: Поділіться з моєю командою

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
uk: Поділіться своїм Divi Cloud зі своєю командою

en: Shared With Me
uk: Поділився зі мною

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
uk: Макет сторінки для магазину та макет сторінки з рубриками для WooCommerce

en: Shortcodes
uk: Короткі номери

en: Shorten
uk: Скоротити

en: Show
uk: Показати

en: Show Facebook Icon
uk: Показати значок Facebook

en: Show Instagram Icon
uk: Показати значок Instagram

en: Show RSS Icon
uk: Показати значок RSS

en: Show Search Icon
uk: Показати значок пошуку

en: Show Social Icons
uk: Показати Значки Соціальних Мереж

en: Show Thumbs on Index pages
uk: Показати зображення-мініатюри на індексних сторінках

en: Show Top Bar
uk: Показувати верхній рядок

en: Show X Icon
uk: Показати значок X

en: Show comments on pages
uk: Показувати коментарі на сторінках

en: Show comments on posts
uk: Показати коментарі стосовно постів

en: Show dropdown menus
uk: Показати меню, що випадають

en: Sidebar
uk: Бокова Панель

en: Sidebar Layout
uk: Макет бічної панелі

en: Sidebar Width
uk: Ширина Бічної Панелі

en: Sign In To Divi Cloud
uk: Увійдіть у Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
uk: Вийдіть із Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
uk: Увійдіть у свій обліковий запис Elegant Themes за допомогою спливаючого вікна, щоб активувати Divi Cloud.

en: Simplify
uk: Спростити

en: Single Page Layout
uk: Макет сторінки

en: Single Post Layout
uk: Макет посту

en: Single Post Page SEO
uk: Сторінка з одним постом SEO

en: Site Identity
uk: ідентичність сайту

en: Size
uk: Розмір

en: Skills
uk: Навички

en: Slide
uk: Слайд

en: Slide In
uk: Слайд

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
uk: Налаштування заголовка слайдів і повного екрана

en: Slider Type
uk: Тип повзунка

en: Smooth Scrolling
uk: Плавне прокручування

en: Social Icon Color
uk: Колір Значків Соціальних Мереж

en: Social Icon Size
uk: Розмір Значків Соціальних Мереж

en: Social Media Post
uk: Публікація в соціальних мережах

en: Solid
uk: Суцільний

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
uk: Деякі сторонні сценарії можуть бути неправильно поставлені в чергу без оголошення jQuery як залежного. Якщо jQuery відкласти, ці скрипти можуть зламатися. Якщо після ввімкнення параметра «Відкласти jQuery та jQuery Migrate» у вас виникають помилки консолі, ви можете ввімкнути цю опцію, яка завантажить додатковий сценарій сумісності, який спробує вирішити проблему. Ви можете вимкнути цю функцію, якщо без неї все працює нормально.

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
uk: Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше або спробуйте інший запит.

en: Sort
uk: Сортувати

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
uk: Розподілити посилання на рубрики за групою по Name/ID/Slug/Count/Term

en: Sort Pages Links
uk: Упорядкувати посилання на сторінки

en: Split Into Modules
uk: Розбити на модулі

en: Split Into Rows
uk: Розбити на рядки

en: Split Into Sections
uk: Розбити на розділи

en: Split Layout Into Sections
uk: Розбити макет на розділи

en: Split Row Into Modules
uk: Розбити рядок на модулі

en: Split Section Into Rows
uk: Розділити розділ на рядки

en: Square (1:1)
uk: Квадрат (1:1)

en: Start Collaborating!
uk: Почніть співпрацю!

en: Start Over
uk: Почати з початку

en: State
uk: Стан

en: Status
uk: Статус

en: Stretch Background Image
uk: Розтягти фонове зображення

en: Submit
uk: Відправити

en: Submit Comment
uk: Опублікувати коментар

en: Submit a Comment
uk: Опублікувати коментар

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
uk: Надайте Divi AI контрольне зображення. Це зображення буде об’єднано з описом вашого зображення для створення остаточного зображення. Еталонні зображення — чудовий спосіб повідомити Divi AI про бажану композицію чи стиль, одночасно змінюючи предмет еталонного зображення за допомогою опису вашого зображення.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
uk: Надайте Divi AI додатковий контекст. Вибраний контекст змінить результати та допоможе Divi AI створити відповідний контент.

en: Tab Content
uk: Контент вкладки

en: Tab Text
uk: Текст вкладки

en: Tablet
uk: Планшет

en: Tag
uk: Тег

en: Tags
uk: Мітки

en: Team Sidebar
uk: Бічна панель команди

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
uk: Розкажіть Divi AI про свій веб-сайт (необов’язково)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
uk: Розкажіть Divi AI про вміст, який ви хотіли б написати.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
uk: Розкажіть Divi AI про зображення, яке ви хотіли б створити.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
uk: Повідомте Divi AI, якою довжиною має бути контент, який він генерує. Результат буде близьким до визначеної вами довжини, але не точно дорівнюватиме їй.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
uk: Скажіть Divi AI, як ви хочете, щоб він заповнив порожню область вашого розширеного зображення.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
uk: Скажіть Divi AI, як ви хочете змінити зображення. Ваші зміни буде застосовано до області, яку ви вибрали за допомогою інтерфейсу «Вибір зображення» або «Ескіз зображення».

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
uk: Скажіть Divi AI, яке зображення ви хочете створити. Будьте настільки описовими, як вам подобається!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
uk: Скажіть Divi AI, про що ви хочете, щоб він писав. Розмовляйте з ним, як з людиною.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
uk: Скажіть Divi AI, чого ви хочете досягти за допомогою спеціального коду. Divi AI відповідатиме відповідно до елемента та поля коду, які ви редагуєте.

en: Text
uk: Текст

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Text Size
uk: Розмір Тексту

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
uk: Divi Marketplace наповнений тисячами додаткових макетів!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
uk: Шрифт піктограм Divi розбитий на різні підмножини. Ці підмножини завантажуються лише за потреби на основі модулів і функцій, які використовуються на кожній сторінці. Якщо вам потрібен доступ до всього шрифту значків на всіх сторінках (наприклад, якщо ви використовуєте наш шрифт значків у своїй дочірній темі), ви можете вимкнути цю опцію та завантажити всю бібліотеку шрифтів значків на всіх сторінках.

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
uk: Не вдалося завантажити елемент. Будь ласка, спробуйте через деякий час.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
uk: Модуль Maps використовує Google Maps API і для роботи потребує дійсний Google API-ключ. Перед використанням модуля Maps, будь ласка, переконайтеся, що ви додали сюди свій API-ключ. Дізнайтеся більше про те, як створити свій Google API-ключ <a target="_blank" href="%1$s">тут</a>.

en: The action failed in the following clouds.
uk: Не вдалося виконати дію в наступних хмарах.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
uk: Основний шрифт використовуватиметься для всіх текстових блоків у всьому макеті. Дозвольте ШІ підібрати для вас чудовий шрифт або виберіть його самі.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
uk: Шрифт заголовка використовуватиметься для всіх заголовків у всьому макеті. Дозвольте ШІ підібрати для вас чудовий шрифт або виберіть його самі.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
uk: Чим вища сила покращення, тим більше можливостей надається Divi AI для повторного уявлення оригінального зображення. Вища сила збільшить ефект покращення, але це також призведе до більших змін оригінального об’єкта.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
uk: Що вища сила модифікації, то більшу потужність має ваша підказка для зміни вихідного зображення. Зменшення міцності призведе до мінімальних змін.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
uk: Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.

en: The size of the image must be less than 10MB.
uk: Розмір зображення має бути менше 10 Мб.

en: Theme Customizer
uk: Модуль Налаштування Теми

en: Theme Option
uk: Варіант теми

en: Theme Options
uk: Опції теми

en: Theme Options Library
uk: Бібліотека параметрів теми

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
uk: Ці слова будуть примусово з’являтися у вмісті. Це корисно для SEO під час оптимізації, наприклад, для конкретних ключових слів.

en: This Module Content
uk: Зміст цього модуля

en: This Page Content
uk: Вміст цієї сторінки

en: This Section Content
uk: Зміст цього розділу

en: This Website
uk: Цей веб-сайт

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
uk: Це ім’я користувача, яке ви використовуєте для доступу до зони членів на elegantthemes.com.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
uk: Ця опція дозволяє Вам змінити формат дати. Щоб отримати більше інформації, будь ласка, прочитайте в WordPress посібнику цей розділ:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Форматування дати та часу</a>

en: This option dequeues the Divi style.css file and prints the contents in-line. This removes a render blocking request and improves the PageSpeed scores of individual pages. However, it also prevents the style.css file from being cached. Since the stylesheet is small, it's recommended to keep this option enabled.
uk: Цей параметр виключає файл Divi style.css з черги та друкує його вміст у рядку. Це видаляє запит на блокування візуалізації та покращує показники PageSpeed окремих сторінок. Однак це також запобігає кешування файлу style.css. Оскільки таблиця стилів невелика, рекомендується залишити цей параметр увімкненим.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
uk: Ця функція дозволяє Вам контролювати кількість рядків меню, що випадає, на Ваших сторінках. При збільшенні їх кількості в меню з’являться додаткові елементи.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
uk: Цей пост захищений паролем. Введіть пароль, щоб побачити коментарі.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
uk: Активувати Google Fonts для інших мов, окрім англійської мови.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
uk: Активувати використання уривків в постах чи на сторінках.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
uk: Це поверне всі налаштування на сторінці параметрів до значень за замовчуванням. <strong>Ви впевнені, що хочете це зробити?</strong>

en: Tile
uk: Плитка

en: Tile Horizontally
uk: Горизонтальна Плитка

en: Tile Vertically
uk: Вертикальна Плитка

en: Title
uk: Заголовок

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
uk: Щоб увімкнути Divi Cloud на цьому веб-сайті, увійдіть у свій обліковий запис Elegant Themes

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
uk: Щоб змінити або додати елемент, який уже існує на зображенні, виберіть «Змінити елемент». Щоб додати щось абсолютно нове й не пов’язане з оригінальним зображенням, виберіть «Додати елемент».

en: To view this protected post, enter the password below
uk: Щоб переглянути цю публікацію, введіть пароль нижче

en: Tone of Voice
uk: Тон голосу

en: Top
uk: Згори

en: Top Bar Text Color
uk: Колір шрифту верхнього рядка

en: Top Bar Text Size
uk: Розмір шрифту верхнього рядка

en: Top to Bottom
uk: Зверху вниз

en: Trackbacks/Pingbacks
uk: Трекбеки/Пінгбеки

en: Translate
uk: Перекласти

en: Trash
uk: сміття

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
uk: Сховище для сміття для Divi Cloud обмежено 50 елементами для безкоштовних облікових записів. Як тільки у вашому кошику перевищить 50 елементів, найстаріші елементи в кошику будуть назавжди видалені, щоб звільнити місце для нових елементів. Придбайте <a href="%s" target="_blank">членство Divi Cloud</a> для необмеженого зберігання.

en: Travel Agency
uk: Тур-агенція

en: Travel Agency About Page
uk: Сторінка про туристичне агентство

en: Travel Agency Blog Page
uk: Сторінка блогу туристичного агентства

en: Travel Agency Contact Page
uk: Контактна сторінка туристичного агентства

en: Travel Agency Home Page
uk: Домашня сторінка туристичного агентства

en: Travel Agency Landing Page
uk: Цільова сторінка туристичного агентства

en: Travel Agency Packages Page
uk: Сторінка пакетів туристичних агентств

en: Travel Agency Shop Page
uk: Сторінка магазину туристичного агентства

en: Travel Agency Team Page
uk: Сторінка команди туристичного агентства

en: Tweet
uk: Твітнути

en: Type
uk: Тип

en: Type of the box
uk: Тип вікна

en: Typography
uk: Оформлення

en: Uh Oh!
uk: Ой-ой!

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
uk: Ой-ой! Ви досягли своєї квоти Divi Cloud.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
uk: Не вдалося створити шорткод. Будь-ласка спробуйте пізніше.

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
uk: Розблокуйте необмежене хмарне сховище Divi Cloud

en: Untagged
uk: Без тегів

en: Upgrade
uk: Оновлення

en: Upgrade Your Divi Cloud
uk: Оновіть свій Divi Cloud

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
uk: Оновіть до Divi AI Unlimited

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
uk: Перейдіть до необмеженого хмарного сховища!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
uk: Перейдіть до необмеженого Divi Cloud!

en: Upload
uk: Завантажити

en: Upload a Reference Image
uk: Завантажте еталонне зображення

en: Uppercase
uk: Великі Літери

en: Upscale
uk: Висококласний

en: Upscale Image
uk: Висококласне зображення

en: Upscaling Images
uk: Масштабування зображень

en: Url
uk: URL

en: Use Background Color
uk: Додати колір фону

en: Use Custom Sidebar Width
uk: Використовуйте користувальницький Sidebar Ширина

en: Use Google Fonts
uk: Використовуйте Google Fonts

en: Use Relative Image Paths
uk: Використовувати Відносні Шляхи Зображення

en: Use This Code
uk: Використовуйте цей код

en: Use This Image
uk: Використовуйте це зображення

en: Use This Text
uk: Використовуйте цей текст

en: Use excerpts when defined
uk: Використовувати уривки постів у разі позначення

en: Use resizing
uk: Використати зміну розміру

en: Use selection as reference
uk: Використовуйте виділення як посилання

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
uk: Використовуйте оригінальне зображення як еталон у вибраній області. Зміни будуть більш плавно інтегровані в змінене зображення.

en: Used for icon button type
uk: Використаний для типу значка

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username:
uk: Ім’я користувача:

en: Vector Graphic
uk: Векторна графіка

en: Vertical Menu Orientation
uk: Вертикальна орієнтація меню

en: Vertically Centered
uk: Вертикально по Центру

en: View Details
uk: Докладніше

en: View Theme Options
uk: Переглянути параметри теми

en: View in Divi Marketplace
uk: Переглянути в Divi Marketplace

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
uk: Попередження: у деяких випадках це може спричинити помилки JavaScript, тому його слід використовувати обережно. Якщо ввімкнено, скрипти, зареєстровані плагінами та темами, будуть відкладені для підвищення продуктивності, а jQuery завжди завантажуватиметься в тіло.

en: Watch video tutorials
uk: Дивитися відеоуроки

en: Watercolor
uk: Акварель

en: Web Agency
uk: Веб-агентство

en: Web Agency Careers Page
uk: Сторінка кар'єри веб-агентства

en: Web Agency Contact Page
uk: Контактна сторінка веб-агентства

en: Web Agency Home Page
uk: Домашня сторінка веб-агентства

en: Web Agency Landing Page
uk: Цільова сторінка веб-агентства

en: Web Agency Portfolio Page
uk: Сторінка портфоліо веб-агентства

en: Web Agency Pricing Page
uk: Сторінка цін веб-агентства

en: Web Agency Services Page
uk: Сторінка послуг веб-агентства

en: Website Content Width
uk: Ширина Змісту Веб-сайту

en: Website Default
uk: Веб-сайт за умовчанням

en: Website Description (Optional)
uk: Опис веб-сайту (необов’язково)

en: Website Gutter Width
uk: Відстань між Колонками Веб-сайту

en: Wedding
uk: Весілля

en: Wedding About Page
uk: Сторінка про весілля

en: Wedding Blog Page
uk: Сторінка весільного блогу

en: Wedding Contact Page
uk: Весільний контакт Сторінка

en: Wedding Details Page
uk: Сторінка деталей весілля

en: Wedding Gallery Page
uk: Сторінка весільної галереї

en: Wedding Home Page
uk: Весільна домашня сторінка

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
uk: Ласкаво просимо до Divi! Перед зануренням у ваше нове хобі, будь ласка, відвідайте сторінку <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> для отримання доступу до десятків всебічних посібників.

en: What are you writing about?
uk: про що ти пишеш

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
uk: Якою мовою повинен писати Divi AI? Divi AI може писати понад 26 мовами!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
uk: Який тип контенту ви пишете? Це допоможе Divi AI адаптувати вивід до бажаного формату.

en: What would you like to create using custom code?
uk: Що б ви хотіли створити за допомогою спеціального коду?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
uk: Коли Критичний CSS увімкнено, Divi визначає "порогове значення вище згину" і відкладає всі стилі для елементів, що знаходяться нижче сторінки. Однак цей поріг є лише приблизним і може відрізнятися на різних пристроях. Збільшення висоти порогу призведе до відкладення меншої кількості стилів, що призведе до дещо повільнішого часу завантаження, але менше шансів на кумулятивні зсуви макета. Якщо у вас виникли проблеми з CLS, ви можете збільшити висоту порога.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
uk: Якщо можливо, jQuery та jQuery Migrate буде переміщено в тіло, щоб прискорити час завантаження. Якщо сторонній плагін зареєструє jQuery як залежність, він буде переміщено назад до головного.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
uk: Коли Ви визначаєте Ваші ключові слова за допомогою довільних полів, Вам слід використати це значення для назви довільного поля. Значення Вашого довільного поля повинне бути мета-ключовими словами, які б Ви хотіли використовувати. Ключові слова повинні бути відокремлені між собою комами.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
uk: Коли Ви визначаєте мета-опис за допомогою довільних полів, Вам слід використати це значення для назви довільного поля. Значення Вашого довільного поля повинне бути довільним описом, який Ви б хотіли використовувати.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
uk: Коли Ви визначаєте ваш заголовок за допомогою довільних полів, Вам слід використати це значення для назви довільного поля. Значення Вашого довільного поля повинне бути довільним заголовком, який Ви хочете використовувати.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
uk: Коли ви зберігаєте макети в Divi Cloud, вони стають доступними на кожному веб-сайті, який ви створюєте.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
uk: Коли ви синхронізуєте %s із Divi Cloud, вони стають доступними на кожному веб-сайті, який ви створюєте.

en: Widget Bullet Color
uk: Колір Точок Віджетів

en: Widget Header Color
uk: Колір Віджетів в Шапці

en: Widget Link Color
uk: Колір Силок Віджетів

en: Widget Text Color
uk: Колір Тексту Віджетів

en: Widgets
uk: Віджети

en: Width
uk: Ширина

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
uk[0]: %1$s Елемент
uk[1]: %1$s Елементи
uk[2]: %1$s Елементи

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
uk: WordPress завантажує власні смайли WordPress. Сучасні браузери підтримують нативні емодзі, що робить смайли WordPress непотрібними в більшості випадків. Видалення смайлів WordPress видаляє непотрібні активи та покращує продуктивність.

en: Words
uk: Слова

en: Write %s With AI
uk: Напишіть %s за допомогою ШІ

en: Writing Text Content
uk: Написання текстового вмісту

en: X Profile Url
uk: URL профілю X

en: Yes
uk: Так

en: Yoga Studio
uk: Студія йоги

en: Yoga Studio About Page
uk: Сторінка про студію йоги

en: Yoga Studio Blog Page
uk: Сторінка блогу студії йоги

en: Yoga Studio Classes Page
uk: Сторінка занять в студії йоги

en: Yoga Studio Contact Page
uk: Контактна сторінка студії йоги

en: Yoga Studio Home Page
uk: Домашня сторінка студії йоги

en: Yoga Studio Landing Page
uk: Цільова сторінка студії йоги

en: Yoga Studio Team Page
uk: Сторінка команди студії йоги

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
uk: Ви можете продовжувати змінювати та вдосконалювати згенерований вміст, надаючи подальші інструкції ШІ.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
uk: Ви можете вимкнути цю функцію, якщо хочете видалити коментарі та поле для коментарів з постів.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
uk: Ви можете знайти свій ключ API <a href="%s" target="_blank">тут</a>.

en: You can generate 10 layouts
uk: Ви можете створити 10 макетів

en: You can try out Divi AI 100 times
uk: Ви можете випробувати Divi AI 100 разів

en: You don't have pages
uk: У Вас немає жодних сторінок

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
uk: Ви досягли ліміту в 500 МБ. Щоб продовжити зберігати елементи у вашому Divi Cloud, ви повинні видалити деякі з наявних елементів, щоб звільнити місце або оновити сховище Divi Cloud.

en: You have to update Divi in order to use AI.
uk: Ви повинні оновити Divi, щоб використовувати AI.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
uk: Термін дії вашої підписки на %1$s закінчився. Щоб завантажити Premade Layouts із бібліотеки %2$s, потрібно <a href="%3$s" target="_blank">поновити підписку</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
uk: Ваш ліміт використання Divi AI перевищено. Оновіть членство Divi AI, щоб використовувати Divi AI без будь-яких обмежень!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
uk: Ваш сеанс Divi Cloud завершився

en: Your Divi Cloud membership has expired
uk: Термін дії вашого членства в Divi Cloud закінчився

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
uk: Термін дії вашого членства в Divi Cloud закінчився. Щоб отримати доступ до елементів, які зберігаються у вашій хмарі, <a href="%s" target="_blank">поновіть своє членство у Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
uk: Ваш сеанс Divi Cloud закінчився. Будь ласка, спробуйте увійти ще раз. Якщо ви продовжуєте відчувати помилки авторизації, спробуйте закрити модальну бібліотеку та відкрити її знову, щоб можна було відновити маркер авторизації.

en: Your Existing Pages
uk: Ваші існуючі сторінки

en: Your Saved Layouts
uk: Ваші збережені макети

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
uk: Ваш ліміт безкоштовного використання Divi AI перевищено. Придбайте членство Divi AI, щоб використовувати Divi AI без будь-яких обмежень!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
uk: Ваше зображення буде збільшено до вказаного тут розміру.

[ctx: clear static resources]
en: Clear
uk: Очистити

en: comments
uk: коментарі

[ctx: documentation links]
en: Support
uk: Підтримка

en: for free. Upgrade to enjoy
uk: безкоштовно. Оновіть, щоб насолоджуватися

[ctx: general options]
en: General
uk: Загальні

en: hide error message
uk: приховати повідомлення про помилку

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
uk: Інтеграція

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
uk: Навігація

[ctx: page/post]
en: Layout
uk: Макет

en: settings reset.
uk: налаштування за замовчуванням відновлено.

en: settings saved.
uk: налаштування збережено.

en: show error message
uk: показати повідомлення про помилку

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
uk: Оголошення

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
uk: Розфарбовування

[ctx: theme updates]
en: Updates
uk: Оновлення

en: unlimited usage.
uk: необмежене використання.

en: you don't have sufficient permissions to access this page
uk: Ви не маєте достатньо прав для доступу до цієї сторінки
